Rebríček našich TOP hotelov

tieto miesta musime vidiet

Marika & Michal, Slovakia

15 Feb 2018

[Total: 64    Average: 4.3/5]

sharing-caring-hearts

Chceš vedieť, ktoré ubytovanie v ktorom sme doteraz bývali bolo pre nás to NAJ ?
Máme radi komfort a z každej cesty si chceme priniesť aj krásne fotky. Toto je jeden z dôvodov, prečo si vyberáme zaujímavé miesta pre bývanie na cestách.
Pozri si zoznam TOP 5 najkrajších domov/hotelov, v ktorých sme strávili zopár nocí a ktoré jednoznačne každej rodine odporúčame.

1. Bungalov priamo na pláži / Kambodža

Kambodžský ostrov Koh Rong Samloem je ostrov často označovaný ako miesto, kam treba ísť, kým ešte nie je tak turisticky vyhľadávaný. My sme tu strávIli 5 dní v roku 2014 a musíme povedať, že bungalovy Sarancen Bay iba 3 kroky od mora, ktorom v noci svetielkuje planktón si zamiluje určite každý, aj najnáročnejší cestovateľ. More je dlho plytké a veľmi pokojné, preto sem odporúčame prísť aj s maličkými deťmi.

Cena bungalovu za noc od 64 €. Zarezervovať si toto ubytovanie môžete TU.

2. Bungalovy s rozprávkovým bazénom / Filipíny

Asi najlepší výhľad z bazéna priamo na pláž sme doteraz zažili na ostrove Bohol. Bazén ako vystrihnutý z najluxusnejšieho katalógu a priestranné rodinné bungalovy, ktoré sú naozaj veľmi luxusne zariadené. K tomu perfektné raňajky v cene ubytovania, dokonalá pláž, krásne more a úžasná kuchyňa po celý deň = dokonalá dovolenka je na svete. Okrem toho, práve v tomto rezorte dostanete ako welcome drink trojkilový kokosový orech a misu nakrájaného ovocia priamo zo záhrady. A ak dostanete chuť na filipínsky rum, tak verte, že pollitrovka tu stojí menej ako voda :-). Za noc zaplatíte od 110 €.
Tento rezort nemohol v našom rebríčku chýbať. A ako sa volá ? Mrknite SEM.

Už náš sleduješ na Facebooku?

3. Kaskádovitý hotel na Lomboku

Tento luxus sme si užili v novembri 2017 a okrem úžasného personálu a nádherných domčekov so súkromnými bazénmi, sa môže pochváliť neuveriteľným rooftop bazénom priamo nad palmovým lesom. Ak chcete zažiť rovnaký luxus ako my, za prezidetský apartmán si zaplatíte 120€/noc. Do tohto apartmánu sa zmestia dve rodiny. Preto v prepočte 60€ pre štyri osoby aj s raňajkami za takýto luxus je naozaj k neuvereniu. Ak však budete cestovať iba vo štvorici, overte si cenu TU.

4. Domček v korunách stromov / Trenčianske Teplice

Pre rozprávkový oddych v domčeku v korunách stromov nemusíte precestovať polovicu zemegule. Napríklad jeden taký máme aj na Slovensku, v Trenčianskych Tepliciach. Strávili sme tu noc na konci leta 2017 a musíme uznať, že viac v spojitosti s prírodou sme ešte nebývali. Najväčší zážitok mali z tohto bývania naši chlapci, pretože sme celú noc počuli sovy, ježkov a veveričky. Raňajky, ktoré si vo vopred dohodnutý čas vytiahnete priamo na terasu v piknikovom košíku sú iba čerešničkou na torte.
V tesnej blízkosti domčeka na strome je park, jazero, golfové ihrisko, alebo kúpalisko Zelená Žaba. Neďaleko tiež mesto Trenčín. Určite odporúčame spestriť si tu svoj letný program pre rodiny s 1-2 deťmi.
Domček si môžete rezervovať priamo na webe www.treehouse.sk

5. Hotel s najkrajším výhľadom / Srí Lanka

Jeden z najluxusnejších hotelov na Srí Lanke sme si vybrali práve pre jeho skvelú polohu. Nachádza sa vo vnútrozemí, iba pár minút od veľkej turistickej atrakcie Sigiriya Rock (Levia Skala) a tiež v blízkosti safari Kaudulla. A práve na túto skalu budete mať výhľad po celý čas z pohodlia nádherného bazéna. Okrem polohy sa domčeky, v ktorých budete bývať pýšia luxusnou starostlivosťou o vás a skvelým jedlom v hotelovej reštaurácii. Kráľovské raňajky, ktoré sme tu zažili sme videli iba v AI rezortoch pre niekoľko stoviek hostí. Rezort je často beznádejne vybookovaný, pretože sa tu prihliada na komfort a súkromie a veľa ľudí sa sem nepomestí. Preto si nenechajte jeho rezerváciu na poslednú chvíľu. V jeho areáli je veľký počet opíc, ale tiež milých veveričiek.
Hotel Sigiriya naozaj odporúčame. Priznávame, že patrí do kategórie drahších hotelov (za noc približne 80-100 € ), ale i keď by ste tu mali stráviť iba jednu-dve noci, z nášho pohľadu sa to jednoznačne oplatí.

Veríme, že sme ťa opäť inšpirovali a využiješ aspoň jeden z našich tipov. Ak sa ti článok páčil, urobíš nám radosť, ak ho posunieš ďalej, buď e-mailom medzi priateľov, alebo na sociálnych sieťach. Budeme ti naozaj vďační.

[Total: 64    Average: 4.3/5]

sharing-caring-hearts

QUOTE: „a journey of a thousand miles begins with a single step“

© 2018 cestujsdetmi.sk

INDONÉZIA S DEŤMI

AKO NÁJSŤ LACNÉ LETENKY

FILIPÍNY S DEŤMI