Tipy na Vianoce od cestujsdetmi.sk

Anda White Beach Resort

Marika & Michal, Slovakia

23 Nov 2019

[Total: 3    Average: 5/5]

sharing-caring-hearts

Každoročná dilema, čím pod stromčekom potešiť toho, koho máte radi.
Máme pre vás iba zopár tipov, ktoré určite potešia malého, alebo veľkého cestovateľa. Možno sa inšpirujete.

Žiadny z uvedených produktov nie je platenou reklamou.

Glóbus

Ako inak. Pravý cestovateľ, či už malý alebo veľký musí mať doma glóbus.
Krajiny, ktoré plánujeme navštíviť si ukazujeme na glóbuse. Hľadáme polostrovy a ostrovy okolo, moria a oceány, v ktorých sa budeme kúpať. Glóbus je perfektným darčekom pre budúcich cestovateľov. Na trhu sú aj také, ktoré svietia a slúžia tiež ako nočné lampičky :-).
My máme náš už asi 4 roky z Lidlu 🙂

Stieracia mapa

Či už je to mapa Slovenska, Vysokých Tatier, alebo mapa sveta, určite poteší každého, kto rád cestuje. Zostierať si postupne môžete všetky miesta, ktoré spoločne spoznáte. Zarámovaná stieracia mapa je tiež veľmi pekným doplnkom do detskej izby, či obývačky. O darček malému, alebo veľkému cestovateľovi máte vystarané.
Odporúčame kúpiť tu : https://www.ajtaci.sk/

Okolo sveta

Náš kamarát Maťo Navrátil vydal iba pred pár dňami svoju prvú knihu Okolo sveta, so zážitkami z cestovania. Maťo z Travelistan.sk precestoval celý svet a v knihe nájdete zážitky z jeho ciest, napríklad z cestovania Transsibírskou magistrálou, alebo z plavby historickou plachetnicou po Antarktíde. Na cesty ako stvorená.
Kúpiš v každom kníhkupectve 🙂

Ako cestovať do exotiky bez miliónov na účte?

Janku (travelhacker) pozná asi každý, kto začína cestovať na vlastnú päsť. Aj tento rok zaktualizovala svoje tipy a triky z ciest a pridala aj s našou pomocou kapitolu o cestovaní s deťmi. Knižka Cestuj bez miliónov je vhodná pre všetkých, ktorí by na vlastnú päsť chceli cestovať po celom svete, ale neminúť svoje celoživotné úspory.
Kúpiš tu :
https://travelhacker.blog/eshop/cestuj-bez-milionov-travelhacker-set-tlacena-kniha-e-book/

Prednáška o cestovaní

Aj zážitok, či spoločne strávený čas bude úžasným darčekom. Poobzerajte sa na ticketportal, či na Facebooku medzi tipmi na najbližšie akcie vo vašom okolí. Určite nájdete niekoľko prednášok o krajinách, ktoré túžite navštíviť. Niekoľko prednášok opäť chystáme aj my, tak sa možno uvidíme.

Detské knižky so silným posolstvom

Darujme deťom rozumné darčeky s reálnymi vzormi, v ktorých spoločne zachránite svet.
Nezábudka a Divozel : Detstvo eko sa patrí
Nezábudka a Divozel : Dovolenka eko sa patrí
Kúpite v Martinuse, alebo tiež tu : https://nezabudkadivozel.sk/

Miomat / Hrnček var

Ak zháňate pomocníka do kuchyne, ktorého si so sebou môžete vziať aj na cesty a pripravovať zdravé smoothie, pudingy, rastlinné mlieka, polievky, ale tiež prívarky plné vitamínov do 15 minút, určite si objednajte Miomat. Rýchlou prípravou jedlo nestratí vitamíny a poteší celú rodinu. V Miomate zvládnu obed uvariť aj malé deti.
My ho používame prakticky denne už skoro rok.
Objednáte tu : https://www.miomat.sk/

Kalendár

Nádherný kalendár, kúpou ktorého podporíte rodinu Kristínky. Pri záujme kontaktujte maminu Kristínky na FB stránke

Naši sprievodcovia 🙂

A nakoniec sú k dispozícii samozrejme tiež naši sprievodcovia v elektronickej podobe. Zanzibar, Kambodža, Filipíny, Mexiko, Indonézia, Jordánsko, Madagaskar,… Prípadne si ZADARMO – pre radosť – stiahnite našich dvoch sprievodcov. Cestovanie Albánskom, alebo návod na plavbu plachetnicou po Chorvátsku. 🙂
Tu : http://cestujsdetmi.sk/

QUOTE: „a journey of a thousand miles begins with a single step“

© 2019 cestujsdetmi.sk