Vyberte stranu

Cestuj s deťmi v roku 2017

Anda White Beach Resort

Marika & Michal, cestovatelia

31 Dec 2017

[Total: 24   Average: 4.4/5]
sharing-caring-hearts

Rok 2017 bol pre našu rodinu rokom zážitkov.
Spoznali sme veľmi veľa nových rodín, ktoré vycestovali vďaka našim radám prvý krát na vlastnú päsť. Odpovedali sme na 2439 mailov a viac ako 6000 správ na Facebooku. Neskutočné !!!
Okrem vlastných ciest do zahraničia sa nám v apríli podarilo získať fantastické štvrté miesto v súťaži Bloger roka a preraziť medzi travel blogerskú špičku na Slovensku. Na tomto podujatí sme rovnako spoznali veľmi inšpiratívnych ľudí, za čo sme veľmi vďační.

Zopár štatistických ukazovateľov z roku 2017

Počet letov

Nalietaných kilometrov

Čo všetko sme v roku 2017 zažili?
Rok 2016 sme zakončili skvelým decembrovým cestovaním po Srí Lanke a hovorili sme si, že bude veľmi ťažké prekonať zážitkami toto dobrodružstvo.

Zanzibar

Na prelome februára a marca sme precestovali ostrov Zanzibar v Indickom oceáne. Bola to naša prvá cesta do Afriky. Ak ste milovníkmi bielych pláží a nemáte radi pridlhé cestovanie, túto destináciu vám jednoznačne odporúčame spojiť s krátkou návštevou Dubaja.

Pre inšpiráciu si môžete pozrieť naše krátke video, ktoré je zatiaľ najúspešnejšie na našom Youtube kanáli. Úspešnosť tohto videa dokumentuje aj fakt, že si ho bez nášho súhlasu požičali dve cestovné kancelárie, ktoré takto propagovali svoje dovolenky na Zanzibare.

Ak o našej ceste chcete vedieť viac, určite si prečítajte naše 3 články z tohto ostrova:

Zanzibar – najkrajšie pláže
Zanzibar za cenu Turecka (časť 1)
Zanzibar za cenu Turecka (časť 2)

Bloger roka 2017

V apríli sme sa zúčastnili súťaže bloger roka, kde nás naši skvelí fanúšikovia svojim hlasovaním “vystrelili” do prvej desiatky v kategórii Travel. Konkurencia bola naozaj veľká a nám sa podarilo po pol roku písania článkov umiestniť na 4. mieste.

Toto umiestnenie nás teší o to viac, že sme v tejto kategórii boli nováčikmi.
Sme veľmi vďační, že sme sa tu spoznali s inšpiratívnymi ľuďmi z rôznych blogerských okruhov.

Festival Pohoda 2017

V júli sme dostali pozvanie na najväčší festival na Slovensku – Pohoda. Keďže sme Trenčania, väčšinu ročníkov sme mali už z minulosti absolvovaných a ani na minútku sme neváhali. Ako každý rok, i tento ročník sme si užili naplno a zažili úžasné chvíle s našimi deťmi.

Albánsko

Koncom júla sme si urobili týždňový výlet po albánskych plážach. Ak radi chodíte do Chorvátska a v poslednej dobe sa vám zdá veľmi preplnené a drahé, vyskúšajte ho vymeniť za Albánsko. Nájdete tu minimum turistov, výhodné ceny ubytovania a jedla, nádherné pláže. Za zmienku stoja aj zaujímavé historické pamiatky. Albánsko bude určite v budúcich rokoch špičkou medzi letnými destináciami.

Opäť si môžete pozrieť krátke video:

Ak sa vám táto destinácia zapáčila, určite nevynechajte ani náš článok – Albánsko s deťmi, prípadne E-book aj s itinerárom a ubytovaním, ktorý ponúkame našim čitateľom ZADARMO.

Indonézia

Na prelome októbra a novembra sme absolvovali takmer 3 týždňový trip po ostrovoch Lombok, Gili Air, Gili Meno, Sumbawa, Flores, Komodo, … . S odstupom času uznávame, že to bol náš doteraz najväčší zážitok aj vďaka niekoľkodňovej plavbe na lodi po Komodskom národnom parku.

Opäť vznikli krátke videá, ktoré by vás mohli inšpirovať k ceste do tejto vzdialenej no o to krajšej plážovej destinácie.

Ak chcete vedieť viac, určite nevynechajte ani naše články:
Lombok s deťmi
Ostrovy Gili

Laponsko

Počas cestovania po Indonézii nás oslovila Škoda Auto Slovensko s pozvaním absolvovať výlet za polárny kruh, kde navštívime Santu v jeho dedinke v Rovaniemi na severe Fínska. Vždy bol náš veľký sen dostať sa do Laponska a všetkým rodičom odporúčame vybrať sa na návštevu za Santom. Všetky tipy ako sa sem dostať a hlavne ako ušetriť a aké aktivity nevynechať sme spísali v našom článku :
Laponsko s deťmi

Naše krátke video zo zasneženého Laponska:

A čo nás čaká v roku 2018

Sledujte nás a dozviete sa kam nás naše túlavé topánky opäť zavedú.

[Total: 24   Average: 4.4/5]

sharing-caring-hearts

QUOTE: „a journey of a thousand miles begins with a single step“

© 2017 cestujsdetmi.sk

INDONÉZIA S DEŤMI

AKO NÁJSŤ LACNÉ LETENKY

FILIPÍNY S DEŤMI