Vyberte stranu

UFO zážitok pre celú rodinu

Anda White Beach Resort

Marika, Slovakia

23 Jul 2021

[Total: 0   Average: 0/5]

sharing-caring-hearts

Už ste počuli o vyhliadkovej veži UFO v Bratislave?
Najkrajší výhľad na Bratislavu si vychutnáte práve odtiaľto – z výšky až 95m!
UFO tower je jednoznačne neodmysliteľnou súčasťou nášho hlavného mesta a zrejme každý, kto Bratislavu navštívi ju ihneď zbadá, pretože vyzerá, ako keby pri moste SNP lietalo naozajstné UFO :-).

Naši chlapci nás na vežu upozorňovali snáď pri každej návšteve Bratislavy a chystali sme sa ju navštíviť už niekoľko rokov, no akosi nám nikdy nevyšiel čas… Naša smola. Konečne sme sa sem tento rok s chlapcami vybrali a odporúčame tento zážitok naozaj všetkým rodinám!

Ak máte vy, alebo vaše deti strach z výšok, na UFO radšej nechoďte 🙂
Za 45 sekúnd vás výťah vyvezie z nuly skoro až do oblakov.
Vo výške 95 metrov môžete obdivovať dennú Bratislavu a okolie až do 100 kilometrov (my sme mali obrovské šťastie na fantastickú viditeľnosť až na Zobor).
Aj pri slabšej viditeľnosti však uvidíte Bratislavský hrad, Parlament, ale aj Dóm Sv.Martina ako na dlani. Môžete sa tu tiež potešiť z nádherných romantických západov slnka a pohľadom na nočnú Bratislavu, pretože veža je otvorená od 10:00 až do 23:00.
Oveľa viac informácií nájdete na https://www.u-f-o.sk/

Pre zaľúbených, ale aj rodiny s deťmi

Veža UFO je vhodná nie len pre rodinný výlet, ale je tiež skvelá na rande pre rodičov, ktorí majú popri deťoch na seba už akosi menej času…úplne hore si dokonca môžete zavesiť vlastný zámok lásky. Môžete to poňať tiež rodinne a zavesiť si tu zámok vašej rodiny, na ktorý si spoločne napíšete odkaz 🙂 Ak si vlastný zámok neprinesiete, kúpiť si ho môžete priamo na veži.

SKYWALK pre odvážnych

Aj vaše deti môžu zažiť tento nezabudnuteľný zážitok. Od apríla do novembra rovno pod hlavnou vyhliadkou a vo výške 85 metrov, si môžete užiť 10 minútovú prechádzku okolo UFO tower. Na svoju prechádzku dostanete tiež špeciálny červený oblek a prilbu.

Vekové, váhové a výškové obmedzenia :
– SkyWalk je povolený pre deti od 14 rokov
– Váha nad 40 kg
– Výška nad 140 cm
Viac informácií nájdete na https://skywalk.redmonkeygroup.com/

Okrem týchto adrenalínových zážitkov si na veži môžete dopriať oddych v bare pri domácich limonádach, alebo rezervovať stôl v reštaurácii a vychutnať si najlepšie jedlá.

ZAUJÍMAVOSTI O VEŽI :
1. Vežu začali stavať už v roku 1967
2. Veža je od tohto roku členom veľkej medzinárodnej rodiny vyhliadkových veží a výškových budov združenej v organizácii The World Federation of Great Towers.

AK MÁTE RADI ADRENALÍN A VÝŠKY AKO MY, URČITE SI NA UFO SPRAVTE VÝLET.

QUOTE: „a journey of a thousand miles begins with a single step“

© 2021 cestujsdetmi.sk