Vyberte stranu

Rebríček našich TOP hotelov

tieto miesta musime vidiet

Marika & Michal, Slovakia

15 Feb 2018

[Total: 72   Average: 4.3/5]

sharing-caring-hearts

Chceš vedieť, ktoré ubytovanie v ktorom sme doteraz bývali bolo pre nás to NAJ ?
Máme radi komfort a z každej cesty si chceme priniesť aj krásne fotky. Toto je jeden z dôvodov, prečo si vyberáme zaujímavé miesta pre bývanie na cestách.
Pozri si zoznam TOP 5 najkrajších domov/hotelov, v ktorých sme strávili zopár nocí a ktoré jednoznačne každej rodine odporúčame.

1. Bungalov priamo na pláži / Kambodža

Kambodžský ostrov Koh Rong Samloem je ostrov často označovaný ako miesto, kam treba ísť, kým ešte nie je tak turisticky vyhľadávaný. My sme tu strávIli 5 dní v roku 2014 a musíme povedať, že bungalovy Sarancen Bay iba 3 kroky od mora, ktorom v noci svetielkuje planktón si zamiluje určite každý, aj najnáročnejší cestovateľ. More je dlho plytké a veľmi pokojné, preto sem odporúčame prísť aj s maličkými deťmi.

Cena bungalovu za noc od 64 €. Zarezervovať si toto ubytovanie môžete TU.

2. Bungalovy s rozprávkovým bazénom / Filipíny

Asi najlepší výhľad z bazéna priamo na pláž sme doteraz zažili na ostrove Bohol. Bazén ako vystrihnutý z najluxusnejšieho katalógu a priestranné rodinné bungalovy, ktoré sú naozaj veľmi luxusne zariadené. K tomu perfektné raňajky v cene ubytovania, dokonalá pláž, krásne more a úžasná kuchyňa po celý deň = dokonalá dovolenka je na svete. Okrem toho, práve v tomto rezorte dostanete ako welcome drink trojkilový kokosový orech a misu nakrájaného ovocia priamo zo záhrady. A ak dostanete chuť na filipínsky rum, tak verte, že pollitrovka tu stojí menej ako voda :-). Za noc zaplatíte od 110 €.
Tento rezort nemohol v našom rebríčku chýbať. A ako sa volá ? Mrknite SEM.

Už náš sleduješ na Facebooku?

3. Kaskádovitý hotel na Lomboku

Tento luxus sme si užili v novembri 2017 a okrem úžasného personálu a nádherných domčekov so súkromnými bazénmi, sa môže pochváliť neuveriteľným rooftop bazénom priamo nad palmovým lesom. Ak chcete zažiť rovnaký luxus ako my, za prezidetský apartmán si zaplatíte 120€/noc. Do tohto apartmánu sa zmestia dve rodiny. Preto v prepočte 60€ pre štyri osoby aj s raňajkami za takýto luxus je naozaj k neuvereniu. Ak však budete cestovať iba vo štvorici, overte si cenu TU.

4. Lakana – Madagaskar

Lakana bungalovy nad oceánom za 40€ na noc nájdete zrejme iba na Madagaskare. Veľmi čarovné miesto s božským kľudom. Atmosféra a jedlo v rezorte sú až neuveriteľné. Celé dni sa tu vaše deti vyhrajú s domácimi, priučia ich ako sa dajú chytať ryby bez udice, alebo sa spolu povozia na ich tradičnom drevenom kanoe. Toto miesto určite nevynechajte zo svojich plánov, ak plánujete cestu na najväčší africký ostrov Madagaskar.

5. Domček v korunách stromov / Trenčianske Teplice

Pre rozprávkový oddych v domčeku v korunách stromov nemusíte precestovať polovicu zemegule. Napríklad jeden taký máme aj na Slovensku, v Trenčianskych Tepliciach. Strávili sme tu noc na konci leta 2017 a musíme uznať, že viac v spojitosti s prírodou sme ešte nebývali. Najväčší zážitok mali z tohto bývania naši chlapci, pretože sme celú noc počuli sovy, ježkov a veveričky. Raňajky, ktoré si vo vopred dohodnutý čas vytiahnete priamo na terasu v piknikovom košíku sú iba čerešničkou na torte.
V tesnej blízkosti domčeka na strome je park, jazero, golfové ihrisko, alebo kúpalisko Zelená Žaba. Neďaleko tiež mesto Trenčín. Určite odporúčame spestriť si tu svoj letný program pre rodiny s 1-2 deťmi.
Domček si môžete rezervovať priamo na webe www.treehouse.sk

6. Hotel s najkrajším výhľadom / Srí Lanka

Jeden z najluxusnejších hotelov na Srí Lanke sme si vybrali práve pre jeho skvelú polohu. Nachádza sa vo vnútrozemí, iba pár minút od veľkej turistickej atrakcie Sigiriya Rock (Levia Skala) a tiež v blízkosti safari Kaudulla. A práve na túto skalu budete mať výhľad po celý čas z pohodlia nádherného bazéna. Okrem polohy sa domčeky, v ktorých budete bývať pýšia luxusnou starostlivosťou o vás a skvelým jedlom v hotelovej reštaurácii. Kráľovské raňajky, ktoré sme tu zažili sme videli iba v AI rezortoch pre niekoľko stoviek hostí. Rezort je často beznádejne vybookovaný, pretože sa tu prihliada na komfort a súkromie a veľa ľudí sa sem nepomestí. Preto si nenechajte jeho rezerváciu na poslednú chvíľu. V jeho areáli je veľký počet opíc, ale tiež milých veveričiek.
Hotel Sigiriya naozaj odporúčame. Priznávame, že patrí do kategórie drahších hotelov (za noc približne 80-100 € ), ale i keď by ste tu mali stráviť iba jednu-dve noci, z nášho pohľadu sa to jednoznačne oplatí.

Veríme, že sme ťa opäť inšpirovali a využiješ aspoň jeden z našich tipov. Ak sa ti článok páčil, urobíš nám radosť, ak ho posunieš ďalej, buď e-mailom medzi priateľov, alebo na sociálnych sieťach. Budeme ti naozaj vďační.

[Total: 72   Average: 4.3/5]

sharing-caring-hearts

QUOTE: „a journey of a thousand miles begins with a single step“

© 2018 cestujsdetmi.sk

INDONÉZIA S DEŤMI

AKO NÁJSŤ LACNÉ LETENKY

FILIPÍNY S DEŤMI