Vyberte stranu

Grand Hotel Permon

Najobľúbenejší rodinný hotel na Slovensku

Anda White Beach Resort

Marika, Slovakia

18 Aug 2023

[Total: 0   Average: 0/5]

sharing-caring-hearts

Najobľúbenejší rodinný hotel na Slovensku Grand Hotel Permon

Máte malé bábätko, škôlkara, školáka, alebo pubertiaka?
Prípadne viacero detí v rôznom veku?
Pre vás je Permon ako stvorený, pretože tento hotel sa postará o rodiny s deťmi v každom veku. Z nášho pohľadu je to jednoznačne najobľúbenejší rodinný hotel na Slovensku.

Na jednom mieste, v jednom rezorte, sa zabavia malí aj veľkí a bábätká tu budú mať dostatok kľudu. Hviezdami komplexu sú hovoriace papagáje, ktoré si všimnete hneď pri recepcii.

Čo vás zaujíma?
Kde sa nachádza Grand Hotel Permon?
Priamo pod Kriváňom, iba 25 minút od Liptovského Mikuláša, oblasť malebnej osady Podbanské.

Čo všetko nájdeme vo wellnesse?
Grand Hotel Permon je najväčší wellness hotel na Slovensku. Nemusíte sa preto obávať, že tu budete natlačení ako sardinky, nakoľko priestoru tu je naozaj habadej.

Wellness Permon´s Paradise je naozaj rajom počas celého roka.

Bazény, tobogány, saunový svet a SPA.
Bazény sú veľmi príjemnej teploty, okolo 30° a samozrejme veľký detský komplex KID´S Paradise je ešte teplejší pre našich najmenších.
S bábätkami si tu užijete príjemné chvíle. Celá táto zóna je oddelená a veľmi bezpečná. Nájdete tu tiež mini vírivky-perličky v tvare jahôdky pre bábätká, mini šmykľavky. Celé toto krídlo wellnessu je prispôsobené bábätkám.

Pre väčších sa tu nachádzajú dva tobogány. Jeden uzatvorený pre adrenalínových nadšencov a druhý je šmykľavka, na ktorej sa samozrejme zabavia aj dospelí.

Obrovským bonusom sú výhľady na Kriváň a okolitú prírodu v každom počasí. Najlepšie výhľady sú z priestrannej vírivky, do ktorej sa zmestí hneď niekoľko ľudí.

Pre milovníkov oddychu je tu unikátny komplex sáun, vodných a parných kúpeľov s výhradne prírodnými látkami, v ktorých si užijete prírodnú liečbu.
SAUNA Paradise je najväčší hotelový saunový svet na Slovensku, má viac ako 30 atrakcií o rozlohe 1620 m2.
Do časti SAUNA Paradise je vstup povolený deťom od 6 rokov. Deti od 6 do 12 rokov môžu do tohto komplexu vstúpiť iba v sprievode rodičov. Treba dodať že SAUNA Paradise je samozrejme bezplavkovou zónou a vstup je možný iba v plachtách.

Ak si tiež radi doprajete masáže, tak v SPA Paradise si vyberiete thajské, relaxačné, bali masáže, masáže s lávovými kameňmi ale tiež netradičné masáže (pre tehuľky a bábätká) a tiež blahodarné zábaly.

Ponuka bufetových stolov
Máte doma vyberavých papkáčikov? Prípadne v rodine intolerancie na lepok, laktózu, jeden z vás je vegan a ten druhý holduje mäsku?
Z nášho pohľadu, a to sme už naozaj prešli hneď niekoľko desiatok hotelov na Slovensku, má práve Permon najlepší výber v rámci bufetových stolov.
Raňajky, obedy aj večere = vyberie si aj ten najvyberavejší.

Na raňajkách okrem jogurtov, nájdete tiež Acidká, ovocie, ale tiež detské výživy pre bábätká. Palacinky, omelety, vajíčka, grilovaná zelenina, dokonca polievka.
Klobásky párky, nátierky a výber zo studenej kuchyne / syry, šunky, tlačenka, či treska, …
Pečiva slaného, ale tiež sladkého na výber pre každého.

Na obedoch a večerách výber z niekoľkých polievok, jedlá mäsité, ale tiež vegetariánske a vegánske a tiež pizza, cestoviny, rezníky, steaky, kačica, či ryba… sladké aj slané jedlá každý deň iný jedálniček, a tiež obľúbený detský bufet / hranolky, nugetky, dukátové či parené buchtičky.
Príloh je tu tiež hneď niekoľko a taktiež šalátov. Ukončiť obed či večeru zmrzlinou, ovocím, prípadne zákuskom, je tu samozrejmosťou.
V rámci plnej penzie sú nápoje v cene. Džbán s vodou je na každom stole, nealko pre deti taktiež a zdarma je tiež víno, alebo pivo / all inclusive, koľko zvládnete.

Aké výlety mimo rezortu si užijeme?
Možností na turistiku, bicyklovanie, ale tiež iba ľahké prechádzky s kočíkom a malými deťmi je tu neúrekom.
Medzi hotelmi Permon a Pieris premáva zdarma vláčik Permon Expres. Nájdete ho na Podbanskom v zime aj v lete.
Rovnako medzi hotelmi nájdete lesnú cestičku v ktorej sa prejdete Údolím Permoníkov a Chodníkom sovích strážcov. S deťmi sa tu veľa naučíte.

Priamo pri hoteli je tiež takáto lavička so srdiečkom a výhľadom na náš nádherný Kriváň.
Môžete si požičať tiež e-biky a prejsť Tatranskou magistrálou až do Liptovskej Kokavy.
Alebo vyraziť na turistiku cez Tichú a Kôprovú dolinu, prechádzať sa popri rieke Belá a tiež mrknúť Kmeťov vodopád, či vyjsť na vrch Bystrá.
Čo vás najviac láka?

Užijeme si s deťmi pobyt ak nám nebude priať počasie?
Samozrejme 🙂 Okrem neobmedzeného vstupu do wellness si deti v hoteli užijú animačný program a aktivity pod jednou strechou.
Animátori sa deťom venujú v exteriéri, a v prípade nepriaznivého počasie tiež v interiéroch hotela.
Pingpong, kolky, biliard a fitko pre starších.
Kino, playstation a detské kútiky vybavenými množstvom zaujímavých hračiek a hier.
Večerné mini disko, či súťaže. Užijú si malí, veľkí aj dospelí.

Ak stále váhate, kam sa vybrať počas leta a kde strávite svoju najlepšiu letnú dovolenku, neváhajte a mrknite sa na skvelú ponuku pobytov priamo TU.

Ak ste tu už boli, podeľte sa s nami v komentároch pod článkom alebo na sociálnych sieťach svojimi postrehmi.

Inak, Permon je úžasný aj v zime. Ale o tom nabudúce…

Za zdieľanie budeme vďační :-).

QUOTE: „a journey of a thousand miles begins with a single step“

© 2023 cestujsdetmi.sk