Vyberte stranu

Anda White Beach Resort

Marika, Slovakia

01 Dec 2021

[Total: 0   Average: 0/5]

sharing-caring-hearts

Ako často nakupujete cez internet?

Pred Vianocami asi všetci ešte o niečo viac ako počas bežného roka. Mne osobne sa veľmi po preplnených obchodoch nechce blúdiť a najradšej svoje overené značky nakupujem online a ušetrím si tak množstvo času. Okrem času však ušetrím aj peniaze!
Počuli ste už o Tipli.sk?

Osobne ju používam druhý rok na nákupy oblečenia, elektroniky, bytových doplnkov, ale tiež cez tento portál rezervujeme ubytovanie všade po svete a samozrejme i na Slovensku.

Pravdaže, aj ja som lenivá registrovať sa, klikať a zbierať nejaké body, ktoré nakoniec aj tak nevyužijem. No TIPLI funguje úplne inak.
ŽIADNE BODY, ALE PENIAZE!
Vrátia sa ti peniaze z každého nákupu, ktoré si môžeš kedykoľvek preposlať na svoj bankový účet. V niektorých prípadoch sú odmeny vo výške až 25% z celej objednávky dokonca aj z akciových nákupov. Iba na vianočných darčekoch som takto postupne ušetrila 50€.
A vychytávky pre zábudlivcov ako ja? Už sa mi nestane, že by som zabudla nakupovať cez Tipli, pretože majú k dispozícii DOPLNOK DO PREHLIADAČA.
Ten si stiahni TU.

Na Slovensku využíva podporu portálu Tipli až 674 eshopov, v Čechách ich je už viac ako 1100, takže je skoro nemožné nenájsť si ten svoj NAJ.

Ako to celé funguje?

Úplne jednoducho…
– Zadarmo sa zaregistruj na Tipli.sk
– pre nákupy v Českej republike na Tipli.cz:
– Nájdi si svoj obľúbený e-shop.

Nájdeš tu čokoľvek. Ak nakupuješ cez internet ako ja, napríklad doplnky do domácnosti na bonami.sk alebo oblečenie na zoot.sk, parfémy na notino.sk, prípadne drobnosti z AliExpress.com, z každého svojho nákupu získaš do 48 hodín časť peňazí späť. Samozrejme, obľúbených e-shopov tu nájdeš oveľa viac. A nemusíš v tom hľadať žiaden háčik.

A aby toho nebolo málo …

Často ti TIPLI ponúkne k zľave tiež kupóny naviac.
Napríklad, pri objednávke elektrickej kolobežky z Banggood.com som využila kupón na 7€ zľavu a ešte sa mi 6% vrátilo na účet z celkovej objednávky 300€ a to sa celkom oplatilo.

Prečo to takto funguje?

Obchody sú ochotné zaplatiť za privedených zákazníkov províziu a portál Tipli dá väčšinu z nej nám nakupujúcim. Oplatí sa to rovnako im ako aj tým, ktorí radi nakupujeme online.
Momentálne dokonca TIPLI ponúka za každú registráciu 10€ kupón na nákup v ktoromkoľvek eshope a verte tomu, že svoj tu určite nájdete.

Ešte stále váhaš?

Určite máš minútu čas, zaregistruj sa na TIPLI.SK prípadne si stiahni Tipli aplikáciu do mobilu.

Inšpiruj sa našimi NAJ obchodmi :

ABOUT YOU (ušetri 8,5% z nákupu)
ALIEXPRESS (ušetri 10% z nákupu)
BANGOOD (ušetri 6% z nákupu) Z Bangood máme čističku vzduchu, elektrické kolobežky, robotický vysávač, …
BONAMI Na Bonami nakupujem hlavne doplnky do domácnosti, kvetináče, taniere a šálky, ale tiež zaujímavé darčeky rodine…
DECATHLON Tu nakupujeme skvelé športové pomôcky a veci pre chlapcov, ale tiež kvalitnú turistickú obuv za veľmi dobrú cenu.
MOBELIX
NOTINO
PANTA RHEI
ZOOT

Nehľadaj háčiky tam, kde nie sú!
_________________________________

Ak sme ti opäť pomohli a inšpirovali ťa, určite sa nezabudni prihlásiť na odber nových článkov.

QUOTE: „a journey of a thousand miles begins with a single step“

© 2021 cestujsdetmi.sk