Vyberte stranu

Demänová rezort v zime

Anda White Beach Resort

Marika, Slovakia

10 Dec 2021

[Total: 0   Average: 0/5]

sharing-caring-hearts

Demänová rezort v zime

Pred pár rokmi bolo zrejme nereálne nájsť na Slovensku rezort, ktorý má v areáli klzisko aj s požičovňou korčúľ, vlastné SKI centrum na ktorom sa s deťmi vyšantíte na lyžiach, sánkach, či snowtubingu, počas dňa budú vaše deti zabávať animátori a po celodennom športovaní si oddýchnete v krásnom wellness… k tomuto všetkému taká skvelá kuchyňa, na ktorú len tak nezabudnete!?

Dnes stačí, keď sa vyberiete do Demänovskej doliny.

Už po našej letnej dovolenke v SRDCI LIPTOVA v Demänová rezort sme boli nadšení službami pre rodiny s deťmi. Preto sme sa sem jednoducho museli vrátiť aj v zime.

Prečítajte si, čo všetko si s deťmi užijete v Demänová rezorte v lete.

Kopec zábavy pre rodiny v rezorte pod horami!

Demänová Rezort ponúka ubytovanie pre rodiny, ale tiež pre väčšie skupiny v ekologickom a pet-friendly rezorte.

Súčasťou rezortu je vlastné SKI centrum, ktoré je v areáli prakticky hneď pod oknami apartmánov. S deťmi si užijete 3D bludisko, klzisko, skvelú reštauráciu PINUS, domácu pekáreň, fitness a perfektný vnútorný aj vonkajší wellness.

NAJVÄČŠIA VÝHODA?
Toto všetko nájdete v pešej dostupnosti do 10 minút.

SKI CENTRUM DEMÄNOVÁ

V rámci ubytovania máte v Demänová rezort ZADARMO k dispozícii 2 hodinový skipass – na každý deň pobytu. Svah je miernejší, ponúka bezpečné lyžovanie pre začiatočníkov, je výborný pre najmenších lyžiarov, ale tiež rodičov, ktorí dlhšie nestáli na lyžiach.

Na svahu nájdete po oboch stranách dve pomy. K dispozícii sú tu tiež lyžiarski inštruktori, ktorí sa o vaše deti TIP-TOP postarajú a naučia lyžovať aj toho najväčšieho bojka. Rovnako si tu tiež môžete celý výstroj požičať.

My máme lyžiarsku výbavu požičanú na celú sezónu z NAJŠPORT. Celosezónne požičovné vyjde cenovo vždy najlacnejšie.

Požičovne majú v Bratislave, v Trenčíne, na Kubínskej Holi a v Starom Smokovci.

SÁNKOVAČKA + SNOWTUBING

Nemusíte sa obávať. Ak nie ste lyžiari, s deťmi si v rezorte užijete zimu ako sa patrí. Sánkovačka, alebo spúšťanie sa na nafukovacích kolesách určite bude baviť každú rodinu. Jazdí sa v špeciálne upravenom koryte s dĺžkou 50m. Počas pobytu zažijete tiež rôzne súťaže. Napríklad v stavaní snehuliakov.

KLZISKO

V areáli sa môžete tiež korčuľovať 🙂 Klzisko je k dispozícii v rámci funcentra, kde nájdete tiež 3D labyrint. Ak nemáte so sebou vlastné korčule, pokojne si požičiate. Veľkostí majú k dispozícii až-až. Klzisko má umelý ľad a zdatnejší korčuliari budú možno sklamaní. Pre deti – začiatočníkov je však klzisko postačujúce, nájdete tu tiež oporné bránky s ktorými im to pôjde výborne.

ANIMÁCIE

Tvorivé dielne, pohybové hry, snehové diskotéky každú sobotu, či rozprávky na dobrú noc každý piatok. V rezorte máte tiež možnosť babysittingu s lekciou angličtiny.

WELLNESS

Wellness v Demänová rezort si nás získalo už počas letnej návštevy. Počas našej zimnej dovolenky sme si ho užili ešte viac. Jeden vstup máte vrámci pobytu zadarmo. Nie je nič lepšie ako si po celodennej lyžovačke oddýchnuť vo wellness, v horúcich saunách a vírivkách. Nájdete tu dve fínske, parnú a infra saunu s ochladzovacou kaďou, odpočiváreň a dve vonkajšie vírivky s úžasným výhľadom. Jedna z víriviek je tak veľká, že plní funkciu bazéna.

Súčasťou wellness je aj fitness.

REZERVUJTE SI POBYT

Rovnaký zážitok s deťmi plný benefitov si môžete zarezervovať TU – ZIMNÝ POBYT V DEMÄNOVÁ REZORTE

DOMÁCA KUCHYŇA

Okrem fantastickej domácej pekárne Kriváň, ktorá predáva sladké a slané pečivo od výmyslu sveta, nájdete v rezorte tiež modernú a štýlovú reštauráciu Pinus. Ich “švédske stoly” počas večere nemajú chybu a aj tí navyberavejší papkáči si prídu na svoje. Určite pri pobyte v Demänová rezort odporúčame polpenziu.

VEĽKÁ NOC

Ani počas blížiacich sviatkov v Demänová rezorte nezaspali na vavrínoch a pre všetky rodiny s deťmi chystajú nezabudnuteľný program.
Veľkonočný jarmok, tvorivé dielne, modelovanie zvieratiek z balónov, …

Veď mrknite sami na VEĽKONOČNÝ PROGRAM.

Ak ste v Demänová rezorte už boli, napíšte nám pod článok vaše postrehy, ako sa vám páčilo.

_____________

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho medzi svojich priateľov. Bude to pre nás najväčšia odmena!

QUOTE: „a journey of a thousand miles begins with a single step“

© 2022 cestujsdetmi.sk