Vyberte stranu

CESTUJsDEŤMI – ČLÁNKY

Odpovedali sme na všetky vaše otázky o plavbe na výletnej lodi.

Naše Jordánske putovanie od Ammánu po Petru (Ammán, Jerash, Madaba, Mt. Nebo, Petra).

Pozrite si rebríček 10 úžasných miest, pre ktoré sa oplatí cestovať do Jordánska.

Jordánsko nás pri plánovaní prekvapilo svojimi nádhernými hotelmi v dostupných cenách.

Posledný z našich článkov z Madagaskaru je o najznámejšom ostrove Nosy Be.

Jeden z TOP 3 ostrovov, na ktorom sme kedy boli. Chceš vedieť viac ? Začítaj sa…

Aký je Madagaskar a aké je to cestovať naprieč krajinou, ktorá nemá poriadne cesty ?

Biele pláže, národné parky a neskutočná fauna a flóra. To je Madagaskar.

Mayské pamiatky, zatopené jaskyne a TOP pláže mexického polostrova Yucatán. Nájdete tu naozaj všetko pre skvelú cestu s deťmi.

Navštívili sme Mexiko s deťmi. Prvou zástavkou bol ostrov Cozumel. Čo všetko sme videli a zažili? Prečítaj si článok.

Prinášame rebríček TOP pláží mexického polostrova Yucatán. Ktorá sa najviac páči tebe? Inšpiruj sa a navštív tieto zaujímavé miesta.

Ktoré ubytovanie bolo pre nás TOP ? Pre bývanie si na cestách vyberáme zaujímavé miesta a užívame si luxus za bežné ceny.

Cestuj s deťmi: Aký bol náš rok 2017? – prečítaj si kde sme boli a čo sme zažili v roku 2017. Článok je plný našich videí.

Laponsko s deťmi – na návšteve u Santu Clausa – zoberte svoje deti za polárny kruh na sever Fínska do mestečka Rovaniemi. Môžete tam stretnúť pravého Santu.

Gili Air a Gili Meno – dva nádherné malé ostrovy kúsok od Lomboku ponúkajú nádherné pláže a kľud. Určite ich nevynechajte pri ceste do Indonézie.

Ostrov Lombok je skvelá menej známa turistická destinácia vhodná pre rodiny s deťmi. Krásne pláže, vulkán, vodopády, príjemní ľudia. Jednoznačne odporúčame!

Bali a Lombok – dva úplne rozdielne indonézske ostrovy. Rodinám však jednoznačne odporúčame Lombok. Prečítaj si naše krátke zhrnutie prečo Lombok.

Denne dostávame veľa otázok, akú techniku si balíme na cesty. Spísali sme preto zoznam elektroniky, ktorá nesmie chýbať v našej batožine na žiadnej ceste.

Prečítaj si článok o tom, ako hľadáme lacné letenky my. Je plný tipov a trikov, ktoré denne používame, takže odteraz budeš vedieť nájsť lacné letenky aj ty.

Albánsko – krajina, kde je turizmus stále v plienkach, krásne dlhé pláže, alebo maličké zátoky, tyrkysové priezračné more, výborná kuchyňa a milí domáci.

Tento článok venujeme všetkým rodičom, ktorí sa radi vybláznia so svojimi deťmi v zábavných parkoch. Nájdete tu naše tipy a rady, ktoré parky nevynechať.

Článok o tom, že cestovať sa dá aj so školopovinnými deťmi. Naše tipy a rady ako sami cestujeme po svete s deťmi aj počas školského roka.

Zaujímavé miesta plné voľne žijúcich zvierat. Nakuknite s nami na ostrovy, o ktorých ste možno ešte nikdy nepočuli a treba ich jednoznačne vidieť.

Jednoduchý návod pre všetky rodiny, ktoré chcú získať v sezóne 2017 lístky pre deti do nemeckého Legolandu úplne ZADARMO.

Zaujímajú ťa dôvody, prečo sme vymenili dovolenkovanie za cestovanie a čo nám na rezortoch prekážalo ? Prečítaš si v článku.

Prečítaj si, aké je to žiť svoj sen v Karibiku aj s deťmi. Česká rodinka ťa možno presvedčí, že sny netreba iba snívať, ale plniť si ich.

Cestovanie a zažívanie trapasov je pre nás už bežný jav každej cesty. Zabav sa s nami pri čítaní našich cestovateľských trapasov.

Deti vidia svet iným pohľadom. Rovnako to majú aj so zážitkami. Na rôzne momenty si spomínajú inak ako my. Presvedčí ťa článok od našich chlapcov.

V tomto článku opäť boríme mýty a dávame tipy všetkým rodinám čo zažiť na Zanzibare a ako ho precestovať za cenu bežnej letnej dovolenky.

Dôkaz namiesto sľubov ! Dovolenka v raji na Zanzibare nevyjde tvoju rodinu 6000 €. Prečítaj si náš článok a cestuj s rodinou za bielymi plážami.

Rebríček najkrajších pláží Zanzibaru ! Tento článok ti výstižne opíše pláže, ktoré sme prešli a ktoré jednoznačne s deťmi nevynechaj.

Pobrežie Srí Lanky ponúka úžasné zážitky zo surfovania. Plávanie s gigantickými karetami vo voľnej prírode ? Prečítaj článok aj svojim deťom.

Jednoznačne NAJ mama, akú sme kedy spoznali. Tinka dokáže všetkým rodičom, že aj s viacobdareným dieťaťom môže byť život dobrodružný.

Vnútrozemie Srí Lanky je rajom všetkých detí. Safari, kúpanie slonov, plantáže, úžasná jazda vlakom,… Krajina neuveriteľných zážitkov.

Najkrajšie pláže sveta, tisíce ostrovov a úžasní ľudia. To je iba zlomok z toho, čo nájdeš v našom článku z cesty po Filipínach.

Megalománske projekty, najvyššia budova sveta, to ani z ďaleka nie je všetko, čo s deťmi zažijete v Spojených Arabských Emirátoch.

Pokoj, ľudoprázdne pláže s bielym pieskom. Kambodžský ostrov Koh Rong Samloem je neobjavený raj. Kambodža ti však ponúkne oveľa viac.

Ostrov Bohov – Bali. Nádherné chrámy, skryté zákutia, ryžové políčka, sopky a mnoho ďalšieho. Ostrov surferov, no i drogové „doupě“.

Plaviť sa po moriach, či oceánoch a vidieť behom pár dní krásne miesta našej zeme? Jednoznačne vynikajúca dovolenka s deťmi.

Prešli sme bezpochyby jednu z najkrajších oblastí Thajska. Krabi, Tiger Caves, Phi Phi Islands. V článku nájdeš tipy, ktoré miesta nevynechať.

Čo robiť a čo vidieť v ázijskom veľkomeste s deťmi, ak máme viachodinový prestup ? Bangkok je naše najobľúbenejšie veľkomesto Ázie.

Sme labužníci a na našich cestách ochutnávame tradičné pokrmy. Tarantule, kobylky, či červy ? Netradičná zmrzlina ? Inšpiruj sa.

Stres a panika z balenia bude minulosťou. Stiahni si stručný zoznam vecí, podľa ktorého sa balia stovky rodín zo Slovenska a Čiech.

Najčastejší “problém” rodičov pri cestovaní s deťmi. Inšpirujte sa našimi tipmi ako zabávame našich chlapcov pri často veľmi dlhých cestách.